Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Herní a kancelářské brýle >

GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006)

GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006)

Cena:

1 999 Kč

Koupit za 1 999 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006): Brýle pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP Minimalizují oční i celkovou únavu při sledování LCD displejů a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí počítačoví hráči, ale i lidé, kteří s počítačem denně pracují.Brýle GUNNAR využívají veškerých pokročilých technologií, aby jejich používání zlepšilo uživatelům práci s počítačem a hráčům dodalo tolik potřebnou přesnost. Jejich jantarově zabarvená skla výrazně navyšují kontrast, zdůrazňují detaily a vizuální vjemy každého, kdo pracuje s počítačem. Zároveň minimalizují nežádoucí lesknutí displeje a tlumí nejtvrdší části barevného spektra. Díky všem uvedeným vlastnostem minimalizují oční i celkovou únavu při sledování displeje a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Produkty podobné jako GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006)

GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006) - popis

nahoru

Brýle pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP Minimalizují oční i celkovou únavu při sledování LCD displejů a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí počítačoví hráči, ale i lidé, kteří s počítačem denně pracují.Brýle GUNNAR využívají veškerých pokročilých technologií, aby jejich používání zlepšilo uživatelům práci s počítačem a hráčům dodalo tolik potřebnou přesnost. Jejich jantarově zabarvená skla výrazně navyšují kontrast, zdůrazňují detaily a vizuální vjemy každého, kdo pracuje s počítačem. Zároveň minimalizují nežádoucí lesknutí displeje a tlumí nejtvrdší části barevného spektra. Díky všem uvedeným vlastnostem minimalizují oční i celkovou únavu při sledování displeje a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rozšířené záruky nebo Notebooky, Tablety, Monitory.

Nejlevnější GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006) akční ceny - Levné GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006) stojí 1 999 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Herní a kancelářské brýle.

GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber (RZR-30006) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz