Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Herní a kancelářské brýle >

GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001)

GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001)

Cena:

2 299 Kč

Koupit za 2 299 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001): Brýle pro práci s LCD monitorem, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP Minimalizují oční i celkovou únavu při sledování LCD displejů a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí počítačoví hráči, ale i lidé, kteří s počítačem denně pracují.Brýle GUNNAR využívají veškerých pokročilých technologií, aby jejich používání zlepšilo uživatelům práci s počítačem a hráčům dodalo tolik potřebnou přesnost. Jejich jantarově zabarvená skla výrazně navyšují kontrast, zdůrazňují detaily a vizuální vjemy každého, kdo pracuje s počítačem. Zároveň minimalizují nežádoucí lesknutí displeje a tlumí nejtvrdší části barevného spektra. Díky všem uvedeným vlastnostem minimalizují oční i celkovou únavu při sledování LCD displejů a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí počítačoví hráči, ale i lidé, kteří s počítačem denně pracují.Klíčové vlastnostiUniverzální hráčské brýle pro snížení únavy očí > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001) - popis

nahoru

Brýle pro práci s LCD monitorem, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP Minimalizují oční i celkovou únavu při sledování LCD displejů a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí počítačoví hráči, ale i lidé, kteří s počítačem denně pracují.Brýle GUNNAR využívají veškerých pokročilých technologií, aby jejich používání zlepšilo uživatelům práci s počítačem a hráčům dodalo tolik potřebnou přesnost. Jejich jantarově zabarvená skla výrazně navyšují kontrast, zdůrazňují detaily a vizuální vjemy každého, kdo pracuje s počítačem. Zároveň minimalizují nežádoucí lesknutí displeje a tlumí nejtvrdší části barevného spektra. Díky všem uvedeným vlastnostem minimalizují oční i celkovou únavu při sledování LCD displejů a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí počítačoví hráči, ale i lidé, kteří s počítačem denně pracují.Klíčové vlastnostiUniverzální hráčské brýle pro snížení únavy očí

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rozšířené záruky nebo Notebooky, Tablety, Reproduktory k PC.

Nejlevnější GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001) akční ceny - Levné GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001) stojí 2 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Herní a kancelářské brýle.

GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/ yellow (RZR-30001) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz