Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Herní a kancelářské brýle >

GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z)

GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z)

Cena:

1 999 Kč

Koupit za 1 999 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z): Brýle pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP Brýle GUNNAR Sheadog zaujmou stylovým tenkým rámečkem, a povedenou ergonomií, díky níž padnou široké škále uživatelů. Nízký profil nožiček je také umožňuje kombinovat s headsetem. Samotné brýle využívají veškerých pokročilých technologií pro co nejlepší vizuální zážitky. Jejich jantarově zabarvená skla výrazně navyšují kontrast a vizuální vjemy každého, kdo pracuje s počítačem. Zároveň minimalizují nežádoucí lesknutí displeje a ztlumují nejtvrdší části barevného spektra. Díky všem uvedeným vlastnostem minimalizují oční i celkovou únavu při sledování LCD displejů a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí počítačoví hráči.Hlavním benefitem brýlí GUNNAR je pokročilá technologie i-AMP, která vznikla díky intenzivnímu výzkumu lidského optického systému a jeho interakce s digitálními zařízeními. Na základě získaných... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z) - popis

nahoru

Brýle pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP Brýle GUNNAR Sheadog zaujmou stylovým tenkým rámečkem, a povedenou ergonomií, díky níž padnou široké škále uživatelů. Nízký profil nožiček je také umožňuje kombinovat s headsetem. Samotné brýle využívají veškerých pokročilých technologií pro co nejlepší vizuální zážitky. Jejich jantarově zabarvená skla výrazně navyšují kontrast a vizuální vjemy každého, kdo pracuje s počítačem. Zároveň minimalizují nežádoucí lesknutí displeje a ztlumují nejtvrdší části barevného spektra. Díky všem uvedeným vlastnostem minimalizují oční i celkovou únavu při sledování LCD displejů a zlepšují reakce, což ocení nejenom náruživí počítačoví hráči.Hlavním benefitem brýlí GUNNAR je pokročilá technologie i-AMP, která vznikla díky intenzivnímu výzkumu lidského optického systému a jeho interakce s digitálními zařízeními. Na základě získaných...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rozšířené záruky nebo Notebooky, Tablety, Monitory.

Nejlevnější GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z) akční ceny - Levné GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z) stojí 1 999 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Herní a kancelářské brýle.

GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury (G0005-C011Z) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz